Iнформація : (066)880-00-35

Наша Адреса
Вишуканi номери «Премiм класу» разташованi в самому центрi Києва в новому елiтному клубному хмарочосi з цiлодобовою охороною та власною стоянкою на вулицi Саксаганского 121 , неподалiк вiд Центрального залiзничного вокзалу, в десяти хвилинах вiд самого центра мiста. Поруч з готелем величезна кiлькiсть рiзноманiтних за цiною та стилем ресторанiв, караоке бари, ночнi клуби, а також бiзнес центри, елiтнi бутiки та банки.
Дизайн
Нашi апартаменти однi з найкращих в Києвi, всi вони мають унiкальний автентичний сучасний дизайн! Тiльки у нас Ви маєте можливiсть якiстно та не дорого вiдпочити та гарно провести час за келихом пива в колi друзiв, зберiгаючи при цьому повну анонiмнiсть! Ми гарантируємо абсолютную чистоту номерiв i функцiональнiсть їх наповнення. При необхiднiстi, нашi шановнi вiдвiдувачi отримують повний комплект документiв суворої бухгалтерської звiтностi.
Послуги
Дiловi зустрiчi на високому рiвнi, Парубочi та дiвочi вечорницi, Днi народження та ювiлеї, Романтичнi зустрiчi, Незабутнi шлюбнi ночi, Фото сесiї, Масажi, Послуги косметолога, Перукаря, Доставка їжi та напоїв в номери, Послуги покоївки, перекладача, водiя, особиста професiйна охорона та не сумний гiд! Весь наш персонал максимально тактовний, доброзичливий та мовчазний! Панове, це далеко не все, що ми залюбки пропонуємо нашим шановним Гостям ! Завiтайте i не пошкодуєте!
Подарунки
Ми безмежно радi привiтати Вас на нашому сайтi та дуже щастливi, що ми взмозi запропонувати Вам апартаменти високого рiвня на любий смак, з рiзноманiтною цiноваю полiтикою та вiдмiнної якостi! Ми завжди намагаємось приємно здивувати наших Гостей бездоганною якiстю апартаментiв i максимальним сервiсом, при цьому кожному з них щедро даруємо, окрiм нашої глибокої пошани, дисконтнi персональнi картки та суттєвi знижки!